Tréninkový set mety a žebřík Agility

Kód: 55209
Značka: LivePro
949 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Agility mřížka a mety jsou doplněk funkčního tréninku určený pro trénink a budování rychlosti, obratnosti a agility

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Šestihranný agility žebřík, který lze umístit kdekoliv v posilovně, hale, na trávníku nebo ve studiu. Agility mřížka je doplněk funkčního tréninku určený pro trénink a budování rychlosti, obratnosti a agility. Lze kombinovat mnoho pohybů a efektivně tak budovat svalovou hmotu. Materiál je tvořen odolným plastem, který je určen pro každodenní použití. Je odolný vůči nárazům a dopadům. Kontrastní modrá barva je schválně volena tak, aby podložka vynikala téměř na každém podkladu. Díky tomu máte ideální doplněk pro Váš trénink. Agility mřížku je speciální zejména svojí univerzálností a možností třeba zapojit sportovce do kruhového tréninku novým a zábavným způsobem.

Technický popis:

  • Rozměr: 49 cm
  • Barva: Výrazná sv. modrá
  • Přizpůsobitelná
  • Materiál: Odolný plast
  • Počet rozložitelných kusů: 6
  • Lze spojovat

Vytyčovací mety vyrobené z měkčeného plastu jsou odolné proti prošlápnutí nebo jiné deformaci. Díky pestrým barvám jsou dobře viditelné. Mety slouží jako trenérská pomůcka při organizaci tréninků, ale své využití najdou také při trénování kondice nebo agility. Použít je lze jak při venkovních, tak vnitřních aktivitách. Balení obsahuje stojan (plastový nebo kovový) s 40 kusy met. Výška jedné mety je 5cm, průměr cca 20cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koordinační žebříky
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: