Potisk dresů

Obsah:

  1. Metody potisku dresů
  2. Ceník dresů s potiskem
  3. Styl písma a čísel vlastního potisku
  4. Grafické podklady
  5. Nezávazná cenová nabídka na dresy s vlastním potiskem

Při výběru sportovních dresů s vlastním potiskem byste měli zvážit několik faktorů, jako je druh materiálu, velikost a styl dresu, a také design a kvalita potisku. Je důležité také zohlednit, pro jaký sport a účel budete dresy používat.

Metody používané na dresy s vlastním potiskem

Existuje několik metod potisku sportovních dresů, zde je přehled nejčastěji používaných

Tisk sublimací

Při této metodě se tiskne na speciální papír sublimační barvou, která se následně přenáší na materiál dresu za vysoké teploty. Tato metoda umožňuje tisknout velmi jemné detaily a barevné přechody. Nevýhodou sublimace je její vyšší cena a tisknout se může pouze na textil z polyesteru. Inkoust se vpije do materiálu a má tak dlouhou trvanlivost a vysokou odolnost. Po přejetí prstem přes potisk není poznat potisk dresu.

Tisk digitálním potiskem

Při této metodě se obraz tiskne na dres pomocí inkoustu, který je aplikován přímo na materiál. Tato metoda umožňuje tisknout i fotorealistické obrázky. Občas využívaná i pro potisk dresů pokud nejsou klubová loga v ideálním rozlišení. 

Transferový tisk

Transferový tisk je metoda potisku, která spočívá v tisku obrazu nebo textu na speciální transferový papír a následném přenosu na materiál pomocí tepla a tlaku. Transferový tisk se obvykle používá na potisk textilních materiálů, jako jsou trička, mikiny, tašky, čepice apod. Při této metodě se motiv tiskne na hotový transferový papír, který se následně přenáší na materiál za vysoké teploty. Hotové transfery jsou vhodné pro malé série potisků, protože jsou snadno použitelné a rychle se aplikují.

Transferový tisk je výhodný zejména pro menší série potisků (sada dresů 15-30 ks), kdy není ekonomicky efektivní používat jiné potiskové metody, jako například sítotisk nebo sublimační tisk. Při použití kvalitních materiálů a správné aplikaci může být transferový potisk velmi trvanlivý a odolný.

Nejčastěji používaná metoda na potisk na dresy co se týče poměru cena - výkon. Možný je tisk již od jednoho kusu. 

Sítotisk

Při této metodě se barva nanáší na dres pomocí síťoviny, která propouští barvu na přesně určená místa. Tato metoda se hodí pro potisk jednoduchých designů s málo barevnými vrstvami a při větším počtu kusů (50+). Nevýhodou je, že se nevyplatí při nízkém počtu kusů z důvodu nákladné přípravy síta na potisk. 

Výšivka

Při této metodě se motiv vytvoří pomocí nití, které jsou prošity do materiálu dresu. Výšivky jsou trvanlivé a kvalitní, ale jsou obvykle dražší než ostatní metody potisku.

Jakou metodu doporučujeme a používáme nejčastěji?

Každá z těchto metod má své výhody a nevýhody a volba závisí na požadovaném designu, materiálu dresu a počtu kusů, které budou potisknuty. 

Nicméně pro potisky dresů jednoznačně doporučujeme výběr transferového tisku na dresy. Jedná se o nejvíce využívanou metodu a v poměru cena - výkon je bezkonkurenční. 

Potisky na dresy a jejich cena

potisk dresu + trenky sporteo

1. Jmenovka na zadní straně (max. 30cm) - 90,- Kč

2. Číslice na zadní straně - 20cm/60,- Kč, 24cm/65,-Kč

3. Logo na přední straně - od 80,- Kč

4. Číslice na přední straně - 5cm/37,-Kč, 10cm/40,- Kč

5. Logo/nápis sponzora vpředu - od 90,- Kč

 

Ceník je platný pouze pro potisk tepelný lisem- transferový tisk (vhodné pro loga, čísla, jména do 50ks). Pro cenovou nabídku sublimačního potisku na polyester a sítotisku nás prosím kontaktujte. Ceny se liší dle materiálu a počtu produktů. 

Typ písma a čísel na potisk dresů

pisma png (1)

Co ode mě potřebujete na dres s vlastním potiskem?

  • Pro individuální nabídky nás kontaktujte emailem anebo telefonicky. Pokud Vám vyhovuje spíše svět online, můžete si zažádat o nezávaznou cenovou nabídku zde
  • Budeme od Vás potřebovat informace k potisku - umístění, velikost potisku
  • Pokud máte nachystáno, tak i logo v křivkách pro potisk.  
  • Na vás potom už jen zůstane ta milá povinnost vybrat si typ a barvu dresu, na který chcete potisk. 
  • Po zpracování Vaší objednávky Vám zašleme grafický návrh ke schválení a už můžete v pohodlí domova očekávat Vaše nové vítězné dresy s potiskem

Nezávazná cenová nabídka na dresy s potiskem

Pro nezávaznou cenovou nabídku Vás poprosíme vyplnit formulář, kde stručně napište o jaký typ potisku máte zájem (logo, čísla, obrázek) a zda máte k dispozici tiskový materiál. Popřípadě nám můžete rovnou zaslat email anebo kontaktovat telefonicky. V co nejkratším čase Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku potisku a zašleme na Váš email. Na Vás potom zůstane ta milá povinnost vybrat si nový textil anebo doplňky, který budete chtít potisknout. 

 m.strniste@sporteo.cz | +420 731 610 633