MANTRA Jóga SET - podložka + blok + odporové gumy

Kód: K928924
Značka: SPOKEY
729 Kč
K dispozici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Přichystali jsme pro vás speciální sadu, která vám pomůže začít s jógovým dobrodružstvím.

Set obsahuje:

 • podložku na cvičení
 • jóga blok
 • 3 ks odporových gum

  Podložka na jógu Spokey MANTRA

  Podložka je nepostradatelná část jak začínajících, tak pokročilých jogínů – zajišťuje během cvičení pohodlí a bezpečnost a to nejdůležitější je, že má protiskluzový povrch. Podložka Spokey MANTRA je vyrobena z PVC pěny, díky čemuž je velmi odolná proti poškození. Má vynikající protiskluzové vlastnosti, díky kterým se budete během cvičení cítit sebejistě a bezpečně! Klasický design se bude hodit do každého interiéru. Protiskluzová podložka Spokey MANTRA vám pomůže zaujmout během cvičení bezpečnou pozici a zároveň poskytne maximální stabilitu a rovnováhu. Skvěle se také hodí pro pilates nebo fyzioterapeutická cvičení.

  Jóga blok Spokey MANTRA

  Perfektní pomocník – zejména během cvičení, která vyžadují větší flexibilitu. Slouží také jako podpora při cvičení a ásanách. Díky tomu se cviky stávají snazšími, bezpečnějšími a lehce proveditelnými! Pro pokročilejší jogíny umožňuje používání jóga bloku širší využití a větší pohodlí při cvičení. Jóga blok Spokey MANTRA slouží především k protahování paží, nohou a zad. Lze jej ale také použít jako podpěru pro náročné ásany vzad, ve stoje, v sedě či v leže.

  Fitness gumy Spokey MANTRA


Gumy MANTRA se od sebe liší svou odporovou sílou – light, medium, heavy. Díky tomu jsou ideální jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny lidem, kteří rádi cvičí na 200%. Gumy fungují podobně jako expandér či pás na jógu – můžete je použít pro protažení před či po tréninku, posilování či rehabilitaci. Díky svým vlastnostem a délce umožňují rozšiřovat škálu cviků. Fitness gumy jsou skvělým fitness vybavením, které využijete v posilovně, doma i venku.

Pokud hledáte vybavení pro vaše domácí cvičení, vsaďte na Spokey MANTRA Jóga set, který si oblíbíte nejen během jógových cvičení!

Parametry:
Jóga podložka na cvičení:
materiál: PVC pěna
rozměr: 173 x 61 cm
tloušťka: 4 mm

Jóga blok:
materiál: pěna EVA
rozměry: 22,5 x 15 x 7,5 cm

Fitness gumy, 3 ks:
materiál: TPE
light: 500 x 0,6 mm, 2,5–5 kg
medium: 500 x 0,8 mm, 5–7 kg
heavy: 500 x 1 mm, 7–9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní fitness nářadí
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: