Mety plastové 40 kusů pro vytyčení pole na stojánku

Kód: 2011052
Značka: MERCO
489 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Vytyčovací mety vyrobené z měkčeného plastu jsou odolné proti prošlápnutí nebo jiné deformaci.  Mety slouží jako trenérská pomůcka při organizaci tréninků, ale své využití najdou také při trénování kondice nebo agility

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Vytyčovací mety vyrobené z měkčeného plastu jsou odolné proti prošlápnutí nebo jiné deformaci. Díky pestrým barvám jsou dobře viditelné. Mety slouží jako trenérská pomůcka při organizaci tréninků, ale své využití najdou také při trénování kondice nebo agility. Použít je lze jak při venkovních, tak vnitřních aktivitách. Balení obsahuje stojan (plastový nebo kovový) s 40 kusy met. Výška jedné mety je 5cm, průměr cca 20cm. 

Barevné složení dle skladové dostupnosti.

Tréninkové pomůcky // Koordinační žebříky // Tréninkové překážky // Mety a kužele // Slalomové tyče // Posilovací gumy // Tabule pro trenéry // 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: