Fotbalové dresy s vlastním jménem a potiskem

Obsah

 1. Výběr dresu
 2. Metoda potisku
 3. Ceník potisku
 4. Styl písma a čísel
 5. Grafické podklady
 6. Nezávazná cenová kalkulace

Jak vybrat správný design, barvy a písma pro váš fotbalový dres?

Výběr správného designu, barev a písem pro váš fotbalový dres s vlastním potiskem anebo rovnou celé fotbalové komplety s potiskem pro kluby vám pomůžou odlišit se od konkurence a předvést jedinečný styl vašeho týmu. Při navrhování fotbalového dresu s vlastním potiskem je třeba zvážit několik faktorů. Musíte přemýšlet o tom, jak bude design vypadat na hřišti, jaké poselství chcete sdělit a jak bude fungovat se zbytkem oblečení vašeho týmu. Kromě toho byste měli také zvážit, jaké barvy a písma budou nejvhodnější pro vzhled vašich nových dresů.

Zohledněním těchto faktorů můžete zajistit, že váš fotbalový dres bude stylový a funkční. S pečlivým zvážením všech těchto prvků můžete vytvořit jedinečný dres, který pomůže vašemu týmu vyniknout z davu.

Jakou metodou jsou fotbalové dresy s potiskem vyráběny?

Při potisku fotbalového dresu je důležité zvolit správnou techniku, která vám poskytne nejlepší výsledky co se týče odolnosti a také trvalosti potisku. Z toho důvodu používáme metodu transferu.

Přenosový tisk (transferový tisk) je skvělý způsob, jak upravit fotbalové dresy pomocí log, čísel a dalších vzorů. Je to ekonomický způsob, jak vyrábět zakázkové fotbalové dresy ve velkém množství bez obětování kvality. Transferový tisk umožňuje použití vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost, takže jsou ideální pro týmové uniformy nebo oblečení fanoušků. Transferový tisk navíc usnadňuje rychlou a snadnou výrobu více verzí stejného designu.

Ceník potisku fotbalových dresů

potisk dresu png

Dres a trenky s vlastním potiskem: 

1. Jmenovka na zadní straně (max. 30cm) - 90,- Kč

2. Číslice na zadní straně - 20cm/47,- Kč, 24cm/50,-Kč

3. Logo na přední straně - od 75,- Kč

4. Číslice na přední straně - 5cm/34,-Kč, 10cm/40,- Kč

 

Jaké styly písma a čísel můžu vybrat na potisk fotbalového dresu s vlastním jménem?

Pokud jde o potisk fotbalových dresů, existuje široká škála stylů písma a čísel, ze kterých si můžete vybrat. Ať už hledáte klasický vzhled nebo něco modernějšího a poutavého, můžete najít perfektní styl, který se hodí k jedinečné osobnosti vašeho týmu. Od tradičních patkových písem až po tučné bezpatkové písmo, existuje spousta dostupných možností, které vám pomohou vytvořit dokonalý design dresu. Přizpůsobení čísel na dresu navíc přidá další vrstvu personalizace a stylu. S tolika dostupnými možnostmi je nalezení správného písma a stylu čísel pro váš fotbalový dres snazší než kdy předtím! Výběr písem a čísel můžete vidět na obrázku níže.

pisma png (1)

Chtěli jste někdy mít svůj vlastní fotbalový dres se jménem?

Nyní, díky Sporteo.cz si můžete nechat vyrobit i pouze jeden kus vysněného dresu. Minimální množství není tedy určeno. S naší pomocí je nyní možné vytvořit si na míru vyrobený fotbalový dres s vlastním jménem během chvilky. Ať už hledáte dárek pro někoho výjimečného nebo jen chcete něco speciálního pro sebe, toto je perfektní způsob, jak to udělat. Na fotbalové dresy se jménem si můžete vybrat svůj vlastní font. Seznam a vizualizaci typu písma najdete ještě o kousek níže v tomto článku. Pokud si nejste jisti, které písmo anebo vzor čísel zvolit na fotbalové dresy s vlastním jménem, neváhejte nás kontaktovat. Naše grafické oddělení se o Vás ihned postará a doporučíme Vám to nejlepší odpovídající vaším potřebám.

Fotbalové dresy pro děti s vlastním potiskem

Fotbalové dresy pro děti s vlastními potisky jsou perfektním způsobem, jak vaše děti nadchnout pro fotbal. Ať už hrají rekreační ligu nebo extraligu, s dresem se jménem a číslem se budou cítit jako součást týmu. To stejné platí nejen pro jednotlivce, ale i pro mládežnické kluby. Nové dětské fotbalové dresy s vlastním potiskem dodají nutnou dávku motivace do dalšího sportování všech dětí. 

Díky vlastnímu potisku si můžete vybrat z několika stylů a barev a přizpůsobit tak vzhled fotbalového dresu vašeho dítěte. Nejen, že budou vypadat skvěle na hřišti, ale také ukáže jejich týmového ducha a oddanost svému sportu. 

Brankářské dresy s potiskem 

Ať už hledáte poutavý design nebo něco decentnějšího, určitě existuje brankářský dres s potiskem, který dokonale zapadne do vašeho stylu a potřeb. S tolika dostupnými možnostmi je snadné najít takovou, která se hodí k barvám nebo osobním preferencím vašeho týmu.

 Co ode mě potřebujete?

 • Pro individuální nabídky nás kontaktujte emailem anebo telefonicky. Pokud Vám vyhovuje spíše svět online, můžete si zažádat o nezávaznou cenovou nabídku zde
 • Budeme od Vás potřebovat informace k potisku - umístění, velikost potisku
 • Pokud máte nachystáno, tak i logo v křivkách pro potisk.  
 • Na vás potom už jen zůstane ta milá povinnost vybrat si typ a barvu dresu, na který chcete potisk. 
 • Po zpracování Vaší objednávky Vám zašleme grafický návrh ke schválení a už můžete v pohodlí domova očekávat Vaše nové vítězné dresy s potiskem.  
 

Nezávazná cenová nabídka na potisk fotbalových dresů

Pro nezávaznou cenovou nabídku Vás poprosíme vyplnit formulář, kde stručně napište o jaký typ potisku máte zájem (logo, čísla, obrázek) a zda máte k dispozici tiskový materiál. Popřípadě nám můžete rovnou zaslat email anebo kontaktovat telefonicky. V co nejkratším čase Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku potisku a zašleme na Váš email. Na Vás potom zůstane ta milá povinnost vybrat si nový textil anebo doplňky, který budete chtít potisknout.