Mikiny s vlastním designem a potiskem

banner_potisk sirsi a uzsi

Mikina s vlastním potiskem a jak si ji můžete vytvořit?

Dámské, pánské i dětské mikiny s vlastním potiskem jsou dnes jedním z nejoblíbenějších oděvů na potisk. Nabízejí jedinečný způsob, jak se vyjádřit pomocí personalizovaného designu, který si můžete sami vytvořit. Ať už potřebujete vlastní potisk mikiny pro svůj sportovní tým, podnikání nebo jen pro zábavu, vytvoření vlastní mikiny je snadné a cenově dostupné. Se správnými nástroji a prostředky můžete snadno navrhnout jedinečnou vlastní design mikiny, se kterou budete vyčnívat z davu. V tomto článku se podíváme na to, jak vytvořit vlastní mikinu s potiskem a jaké nástroje jsou k dispozici, které vám pomohou vytvořit si vlastní design mikiny s kapucí.

Prozkoumejte různé techniky potisku na mikiny

Pokud jde o přizpůsobení oděvů, jen málo procesů se vyrovná transferovému tisku, sítotisku a výšivce. Tyto tři procesy nabízejí řadu jedinečných výhod, jako je rychlost a přesnost, díky kterým jsou ideální pro různé potřeby. Transferový tisk nabízí živé barvy a naprostou strojovou přesnost pro čísla, klubová loga anebo sponzory. Sítotisk je skvělý pro rychlou a levnou výrobu vysoce kvalitních tisků ve velkém množství. Výšivka dodává oděvu nádech luxusu se svými propracovanými detaily a jemnou texturou. Díky jednotlivým technologiím je možné i potisky kombinovat a může Vám tak doma přistát třeba i originální mikina s vlastní fotkou.

Grafické studio Sporteo.cz

Oblečení na zakázku pro sportovní kluby, organizace atp. je stále populárnější a poptávka po kvalitních tiskových službách nebyla nikdy větší. Díky široké škále dostupných možností může být obtížné vybrat tu správnou tiskovou službu. Od sítotisku po vyšívání poskytujeme různé služby, které Vám přinesou úžasné výsledky za příjemné ceny. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte ihned kontaktovat. Paradoxně je potisk mikin v našem studiu nejčastěji řešenou zakázkou. 

Ceník vlastního potisku na mikinu

Ať už hledáte potisk na mikinu dárek pro někoho výjimečného, pro svůj klub, nebo se jen chcete vyjádřit, tak jste na správném místě. Podívejte se na náš ceník níže, abyste našli tu správnou volbu pro vás! Vybrat si můžete jak mikinu s potiskem na zádech, tak i s potiskem vepředu v různých pozicích. 

potisk mikin_1

Podrobný průvodce fontem a čísla pro vlastní potisk na mikiny

Výběr fontu a typu čísel máte od nás v ceně. Za žádné z uvedených fontů se nepřiplácí je zdarma. Vytvořte si vlastní mikinu s potiskem dle svých přání.

pisma png (1)

Co od vás potřebujeme?

  • Po přečtení výše uvedených informací už na Vás zbývá ta příjemná povinnost vybrat si vlastní potisk a také která mikina je pro Vás ta nejlepší.
  • Pro individuální nabídky nás kontaktujte emailem anebo telefonicky. Pokud Vám vyhovuje spíše svět online, můžete si zažádat o nezávaznou cenovou nabídku zde
  • Budeme od Vás potřebovat informace k potisku - umístění, velikost potisku
  • Pokud máte nachystáno, tak i logo v křivkách pro potisk.  
  • Na vás potom už jen zůstane ta milá povinnost vybrat si typ a barvu dresu, na který chcete potisk. 
  • Po zpracování Vaší objednávky Vám zašleme grafický návrh ke schválení a už můžete v pohodlí domova očekávat Vaše nové vítězné dresy s potiskem.  

Nechte si zdarma spočítat cenu vlastního potisku mikiny

Pro nezávaznou cenovou nabídku Vás poprosíme vyplnit formulář, kde stručně napište o jaký typ potisku máte zájem (logo, čísla, obrázek) a zda máte k dispozici tiskový materiál. Popřípadě nám můžete rovnou zaslat email anebo kontaktovat telefonicky. V co nejkratším čase Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku potisku a zašleme na Váš email. Na Vás potom zůstane ta milá povinnost vybrat si nový textil anebo doplňky, který budete chtít potisknout.