Volejbalové, nohejbalové univerzální sloupky do pouzder s napínacím mechanismem sítě

Kód: 11657
Značka: MERCO
11 329 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Sloupky jsou multifunkční a dají se používat na volejbal, rekreační badminton (musí být speciální síť), tenis nebo nohejbal. Sloupky jsou žárově zinkované, objímky včetně napínacího mechanismu, koleček a háčků jsou galvanicky zinkované. Použití do exteriéru i interiéru

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Souprava 2 ks ocelových sloupků (ZN) prům.102 mm, napínací mechanizmus - šroub s klikou + háčky a kolečka jsou součástí objímek, 2 ks zemních pouzder AL + zinkované 2 víčka . Nastavení výšky objímek se zajišťuje pomocí utažení objímky. Velkou výhodou těchto sloupků je, že klika je s napínacím mechanismem spojena pevně, takže se klika neztrácí (zejména vhodné na veřejná prostranství). Sloupky jsou multifunkční a dají se používat na volejbal, rekreační badminton (musí být speciální síť), tenis nebo nohejbal. Sloupky jsou žárově zinkované, objímky včetně napínacího mechanismu, koleček a háčků jsou galvanicky zinkované. Použití do exteriéru i interiéru. Váha samostatných sloupků je 33 kg, váha objímek (5 ks) je cca 6 kg. Doporučujeme si k těmto sloupkům dokoupit ochranné kryty inv. č. 11 653. Sloupky jsou prověřeny renomovanou společností v oblasti certifikace a testování výrobků-TUV SUD Czech, s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupky na volejbal
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: