Masážní válec SKLZ Trainer Roller

Kód: 849102028945
Značka: SKLZ
1 509 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
15cm x 51cm

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Navržený pro udržování svalů, je používán světovými sportovci, SKLZ Trainer Roller ilustruje pohyby a poskytuje jasné a snadno sledovatelné instrukce pro efektivní cvičení. SKLZ Trainer Roller je váleček a sportovní masážní terapeut v jednom. Díky své konstrukci dosáhne i do hlubokých tkání.

Snadnější údržba svalů

Tréninkový válec označuje nejen pohyby, které potřebujete pro efektivnější údržbu svalů, ale také jasné a snadno sledovatelné ukázky, jak správně provádět pohyby. Použijte jej ke snížení bolesti, přičemž zvyšujete flexibilitu, oběh a celkový výkon svalů.

Návod jak cvičit

S jasnou grafikou, která zobrazuje jednotlivé svalové skupiny a její přesné zacílení a uvolnění, obsahuje SKLZ Roller Trainer počty opakování a časy, které potřebujete k maximalizaci výkonu svalů. Navržen pro masáž celého těla a cvičení, která jsou nezbytně nutná pro zkrácení doby zotavení.

Efektivní pomocník

SKLZ Trainer Roller je tréninková pomůcka pro kompletní rutinní údržbu svalů, zvyšuje flexibilitu, oběh a výkon a pomáhá snižovat pravděpodobnost zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní válce a míčky
Záruka: 24 měsíců
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: