Tréninková branka SKLZ Pro Training Goal 5,5 m x 2,3 m

Kód: 849102023162
Značka: SKLZ
6 929 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Tréninková branka SKLZ Pro Training Futsal Goal nabízí autentičtější vzhled. Postavena tak, aby vydržela ty nejtvrdší střely, kombinuje branka autentickou bílou síť, břevno a sloupky se snadným nastavením.

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Na rozdíl od jiných tréninkových branek nabízí SKLZ Pro Training Futsal Goal autentičtější vzhled. Postavena tak, aby vydržela ty nejtvrdší střely, kombinuje branka autentickou bílou síť, břevno a sloupky se snadným nastavením. Jednoduchý design Vám poskytne vzhled a pocit skutečné branky prakticky bez hmotnosti navíc.

  • Přenosná brána, která vydrží tvrdé střely a nepřepadne, je k dispozici v různých velikostech
  • Pracuje na trávě a umělém trávníku (samostatně dostupné závaží se stabilizují na pevném podkladu)
  • Autentická brána se sítí, příčníky a postranními sloupky
  • Snadná a rychlá montáž a demontáž
  • Včetně měkké brašny s ramenním popruhem

 

Vaše nejtvrdší střela

Je navržena tak, aby dokázala čelit nejtvrdším střelám. SKLZ Pro Training Goal je perfektní řešení pro individuální nebo týmové tréninky či lehké zápasy.

Hrajte na každém hřišti

SKLZ Pro Training Goal je stejně jako celý systém Pro Training navržen tak, aby jej bylo možno použít na umělém, přírodním trávníku nebo venkovních hřištích. Na rozdíl od jiných přenosných branek Vám tato dává opravdový pocit, že hrajete na hřišti a kromě toho vydrží několik sezón.

Vypadá jako skutečná branka

Trénink Vašeho oka na cíl je klíčem ke skórování. Stejně jako regulérní branky, SKLZ Pro Training Goal má bílou příčku, která činí cíl viditelnější a opět nabízí pravdivější a hratelnější pocit ze hry.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: