Tréninková odporová guma s upevněním na kotníky SKLZ Lateral Resistor Pro

Kód: 849102016959
Značka: SKLZ
979 Kč
K dispozici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Tréninková odporová guma rozvíjí akceleraci a rychlost do stran. Posiluje důležité svalové skupiny pro plynulý pohyb a správné držení těla. Patentovaný systém Slide-Lock pro rychlou a snadnou výměnu odporových kabelů. Včetně 3 různých odporových kabelů: lehký, střední a silný. Dodáván se třemi různými odporovými kabely, které Vám umožňují nastavit úroveň odporu pro úplnější trénink. Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek

Detailní informace

Extraligový zákaznický servis
Extraligový zákaznický servis
Ke každé objednávce přistupujeme s odpovědností a úsměvem. Náš zákazník je náš partner a snažíme se plnit veškeré možné požadavky.
Věřte odborníkům
Věřte odborníkům
Na trhu se pohybujeme již od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali cenné zkušenosti a jsme schopni Vám doručit pouze to nejlepší, co bychom sami využili.
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma
Pro kluby, týmy, školy a další větší organizace poskytujeme možnost zaslání vzorku zdarma. Za zapůjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

SKLZ Lateral Resistor Pro se třemi odporovými kabely a patentovanou technologií Slide-Lock zlepšuje akceleraci a rychlost do stran. Byl vyvinut pro posílení důležitých svalových skupin, pro plynulý pohyb a správné držení těla. SKLZ Lateral Resistor Pro je nejrychlejší způsob, jak získat požadované výsledky.

Rozvíjí akceleraci a rychlost do stran. Posiluje důležité svalové skupiny pro plynulý pohyb a správné držení těla. Patentovaný systém Slide-Lock pro rychlou a snadnou výměnu odporových kabelů. Včetně 3 různých odporových kabelů: lehký, střední a silný

Třikrát připravený

Nový SKLZ Lateral Resistor Pro je dodáván se třemi různými odporovými kabely, které Vám umožňují nastavit úroveň odporu pro úplnější trénink. Je navržen tak, aby pomohl zvýšit rychlost do stran, sílu a akcelerační rychlost. Také dokazuje, že odpor není zbytečný.

Výbušnost

Každý sportovec si je vědom důležitosti zrychlení. SKLZ Lateral Resistor Pro posiluje klíčové svaly, které podporují výbušné starty a rychlost do stran. Je to skvělá tréninková pomůcka pro americký fotbal, basketbal a fotbal.

Snadnější změna, tvrdší trénink

SKLZ Lateral Resistor Pro je vybaven patentovanou technologií Slide-Lock, takže můžete vyměnit kabely pouhým kliknutím. Navíc tento systém umožňuje trénovat s důvěrou, protože kabely jsou bezpečné.

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací gumy
Záruka: 24 měsíců
Materiál: Guma
Sada: Jednotlivě
Typ: Na nohy
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: